Najczęściej zadawane pytania :
Sprzedaż auta w Sprzedajnamsamochód.pl – to możliwość uzyskania gotówki już dziś Jest to szybka i bezpieczna forma sprzedaży legalnie działającej firmie Sprzedaż auta w naszej firmie trwa nie dłużej niż 40 min Kupimy każde auto bez względu na stan nie starsze niż 10 lat, auta w dobrym stanie kupujemy nawet do wieku 15 lat w okręgu aglomeracji Trójmieskiej .
Wycena Online ma za zadanie naświetlić kwoty jakie proponuje skup aut za kupowane samochody. Im więcej szczegółów zostanie podanych podczas wypełniania formularza tym bardziej szczegółowa wycena zostanie przesłana na e-maila . Ostatecznie wycena zostanie jednak zweryfikowana podczas oględzin samochodu przez naszego eksperta.
Działamy na terenie całej Polski – nasz mobilny przedstawiciel może dojechać z gotówką po Państwa samochód w każdy zakątek pomorza nawet w dniu zgłoszenia nam chęci sprzedaży.
Oględziny samochodu, wycena oraz kupno trwają zwykle ok 40 min . Podczas spotkania profesjonalny rzeczoznawca samochodowy dokona oględzin samochodu a następnie przedstawi propozycję odkupu samochodu . Naszą propozycję można przyjąć lub odrzucić – jest ona zwykle ważna 7 dni . Jeśli decydują się Państwo na sprzedaż auta – na miejscu wypełnimy umowę kupna sprzedaży oraz dokonamy wypłaty gotówki.
Działamy na terenie całej Polski ale głównie na terenie pomorza ( Gdynia , Gdańsk , Sopot , Rumia , Wejherowo) – nasz mobilny przedstawiciel może dojechać z gotówką po Państwa samochód w każdy zakątek Polski nawet w dniu zgłoszenia nam chęci sprzedaży.
Wysyłając niezobowiązujące pytanie, korzystając z formularza wyceny samochodu dostępnego na naszej stronie w ciągu godziny otrzymają Państwo na swój adres e-mail naszą propozycję ceny. Zazwyczaj jest to kwota w granicach 80-95% ceny rynkowej pojazdu.
Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny na stronie Sprzedajnamsamochod.pl W ciągu 30 min od otrzymania formularza profesjonalny rzeczoznawca przygotuje propozycję cenową zakupu auta Jeśli nasza propozycja jest zadowalająca – możesz umówić sprzedaż samochodu w naszym oddziale lub w Twoim miejscu zamieszkania, odpowiadając na e-maila lub kontaktując się z nami telefonicznie W naszym skupie aut gotówkę otrzymujesz natychmiast lub też dokonujemy wpłaty na rachunek bankowy , nie musisz czekać na przelew.
Szybka sprzedaż auta w Sprzedajnamsamochod.pl - skup aut Gdańsk jest możliwa nawet już dziś. Wystarczy, że wypełnisz bezpłatny formularz wyceny Online na naszej stronie i poczekasz 30 min. Po tym czasie na wskazanym e-mailu znajdziesz naszą propozycję kupna samochodu dane auta .
Jakie pojazdy skupujemy ?
Skupujemy samochody w różnym stanie technicznym i wizualnym. Akceptujemy samochody wszystkich marek, każdy model. Samochody osobowe, terenowe, ciężarowe, pojazdy specjalne, sprzęt rolniczy. Interesują nas samochody z lat 1998-2012 r. Samochody ładne i zadbane ale także zaniedbane, uszkodzone, po drobnych kolizjach.
Acura Alfa Romeo Aston Martin Audi Bentley BMW Buick Cadillac Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Daewoo Daihatsu Dodge Ferrari Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lamborghini Lancia Land Rover Lexus Lincoln Łada Maserati Mazda Mercedes Mercury MG Mini Mitsubishi Nissan Oldsmobile Opel Peugeot Plymouth Polonez Pontiac Porsche Proton Renault Rolls-Royce Rover Saab Seat Skoda Smart Ssang Yong Subaru Suzuki Tata Tavria Toyota Trabant UAZ Volkswagen Volvo Wartburg
Nasz skup samochodów kupuje także auta nie sprawne. Samochód uszkodzony nie może być starszy niż 10 lat. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie .
Kontakt
Prosimy o kontakt poprzez formularz dostępny na tej stronie internetowej. Dzięki temu kontaktuję się z Państwem konsultant z właściwego regionu Polski. Można również dzwonić na naszą naszą infolinię, dostępną w godzinach 8.00-21.00 pod numerem telefonu – 509 003 999
Wystarczy skorzystać z formularza wyceny auta lub zadzwonić po numer 508 003 999 Następnie skontaktujemy się, przedstawimy nasza propozycję i jeśli zostanie zaakceptowana, nasz przedstawiciel umówi się z Państwem na odbiór auta wraz z gotówką.
- Twoja firma wymienia flotę na nową i chce szybko pozbyć się starych aut ? - Planujesz zakup nowego auta, ale brakuje Ci gotówki ? - Kupujesz nowe auto i salon oferuje Ci skandalicznie mało za Twoj pojazd ? - Nie masz ochoty poświęcać czasu na szykowanie auta do sprzedaży ? - Poszukujesze na terenie trójmiasta skupu aut ? - Próbujesz sprzedać swój samochód jednak bezskutecznie ?